Malowanie pasów parkingowych - czy warto?

Choć w teorii każdy kierowca zna zasady ruchu drogowego, to w praktyce wygląda to różnie. Na nieoznakowanych i słabo oznakowanych parkingach często dochodzi do stłuczek oraz wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów. Ponadto na tego typu obszarach kierowcy zastawiają się nawzajem, czego konsekwencją są nieporozumienia i konflikty. Aby zaradzić tego typu sytuacjom, właściciele parkingów powinni zainwestować w oznakowanie poziome. Dzięki niemu znacznie zmniejsza się ryzyko stłuczek i wypadków, a ruch na parkingu jest lepiej zorganizowany. Oznakowanie poziome jest szczególnie polecane właścicielom parkingów, na których ruch jest wyjątkowo natężony. Jeśli jesteś zainteresowany usługą malowania poziomego parkingów
Sprawdź ofertę

Malowanie pasów parkingowych w Poznaniu - metody

Pasy parkingowe malowane są przy pomocy odpowiednio dobranych farb m.in. dwuskładnikowych na bazie żywic epoksydowych. Proces malowania rozpoczyna się od wyczyszczenia nawierzchni, która w późniejszym etapie zostaje pokryta farbą. W kolejnym kroku specjaliści nakładają specjalne szablony, dzięki którym wykonanie oznakowania jest łatwiejsze i szybsze. Następnie fachowcy malują pasy parkingowe. W etapie końcowym odbywają się poprawki. Tak wykonane oznakowanie cechuje się wysoką jakością i trwałością. Ponadto służy one przez długi czas i ułatwia kierowcom poruszanie się po parkingu.
Oznakowanie Poziome parkingów i linii w magazynach – Zadzwoń i poznaj ofertę!

Malowanie pasów parkingowych w Poznaniu

Szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy zajmującej się malowaniem pasów parkingowych w Poznaniu? Wybierz zespół Oznakowanie Poziome. Fachowcy z tej firmy specjalizują się w wykonywaniu oznakowania na różnego rodzaju powierzchniach. Mają oni ogromne doświadczenie i dużą wiedzę. Na swoim koncie posiadają mnóstwo realizacji. Wykonywali usługi dla jednych z najpopularniejszych marek, takich jak Orlen, Volkswagen, Lidl czy Stil. Fachowcy z firmy Oznakowanie poziome wykorzystują do pracy wyłącznie najlepsze maszyny i farby, dzięki czemu osiągają wyjątkowe efekty.

Jakie tereny mogą podlegać oznaczeniu?

Usługi malowania poziomego wykonywane są na parkingach i drogach transportowych oraz w garażach, halach produkcyjnych, magazynach oraz fabrykach. Fachowcy z firmy Oznakowanie poziome wykonują m.in. oznakowanie poziome regałów, malowanie dróg komunikacyjnych, wózków widłowych, oznakowanie poziome i pionowe doków załadunkowych i ramp, malowanie ścieżek komunikacji pieszej, a także wyznaczanie, trasowanie i malowanie pasów, przejść dla pieszych, linii oraz strzałek. Firma oferuje również oznakowanie ostrzegawcze (strefy niebezpieczne, rampy i protekcję) oraz malowanie oznakowania słupów i skrajni.